Nasza firma

Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor Plusz powstała w 1996 roku. Od dwudziestu dwóch lat działamy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu wciąż się rozwijamy, udoskonalamy technologie. Naszym Klientom oferujemy najlepsze na rynku produkty i usługi.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 Tworzymy produkty przeznaczone do wsparcia sprzedaży,  programów lojalnościowych i kampanii reklamowych. Pluszowe zabawki doskonale sprawdzają się także jako firmowe upominki, pamiątki, maskotki klubów sportowych czy instytucji.  Stroje i standy ożywiają miejsca sprzedaży, oraz pozwalają  wyróżnić i uatrakcyjnić imprezy firmowe.


 Kompetencje

Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu produkcji dla małych przedsięwzięć jak i światowych korporacji. Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla marek Danone, Orange, Canal +, Intermarché, Nestlé, Coca- Cola, Steiff, Fulda, Fiba EuroBasket, Unilever, Elmex, Lego Group, Aviva. Świadczymy kompleksowe usługi w swojej branży.

Zapewniamy przygotowanie i produkcję masową w kraju jak i na dalekim wschodzie. Nadzorujemy proces produkcji i świadczymy odpowiednie usługi logistyczne dostarczając nasze produkty pod dowolny adres na całym świecie.

Rzemiosło to nasza przewaga.
Znamy się na tym od podszewki

Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów pluszowych. Wielu z nich jest z nami od samego początku, co jest niewątpliwie powodem do dumy. Posiadamy własny zakład produkcyjny w Koszalinie, wyposażony w doskonały park maszynowy stale uzupełniany o najnowsze technologie i własne pomysły usprawniające produkcję. Dzięki temu wiemy, że nasze usługi są kompletne, a jakość produktów znajduje uznanie wśród klientów na całym świecie.

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, oznacza zgodę na ich zapisywanie. Dowiedz się więcej X