Maskotki ReklamoweStworzenie postaci dla marki to wyzwanie. Dobrze dobrane cechy wizualne i skojarzenia, skutecznie komunikują wartości sprzedawanego produktu. Od lat pomagamy w tym naszym klientom.

Zrobimy to dla Ciebie!

Nasi projektanci przeniosą Twoją markę w trzeci wymiar. Dysponujemy własnym biurem projektowym, w którym tworzone są pierwsze prototypy. Na życzenie klienta, jeśli nie posiada własnego projektu wyrobu, wykonujemy projekty rysunkowe według pomysłu i przedstawionej z jego strony idei. Projekty powstają w ścisłej współpracy projektanta z technologiem produkcji, dzięki czemu powstające wzory mają charakter przemysłowy, umożliwiający produkcję masową. Uwzględniający czynniki ekonomiczne, materiałowe i jakościowe.  

Nasze Kompetencje

Świadczymy kompleksowe usługi w swojej branży. Zapewniamy przygotowanie i produkcję masową w kraju jak i na dalekim wschodzie. Nadzorujemy proces produkcji i świadczymy odpowiednie usługi logistyczne dostarczając nasze produkty pod dowolny adres na całym świecie.

proces-produkcji-maskotki-pluszowe


Załaduj Więcej

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, oznacza zgodę na ich zapisywanie. Dowiedz się więcej X